• Zdjęcia szkolne

• Szanowni Państwo, w dniach 21-24 listopada b.r. zostanie przeprowadzona sesja zdjęciowa dla uczniów SP nr 366.

• Ciekawe lekcje historii - październik 2022

• W pażdzierniku uczniowie klas 8a i 8d w ramach zajęć "Ciekawe lekcje historii" przygotowali, w formie plakatów, podsumowanie II Wojny Światowej. Klasy 5 rozdział dotyczący starożytnego wschodu zakończyły wykonaniem mumii.
        • Moja dzielnica, miasto, region 2022

• W ramach innowacji historycznej "Moja dzielnica, miasto, regjon" klasy 6a, 6b i 6c oraz klasa 8a uczestniczyły w wycieczce po Mazowszu. Odwiedziły Zamek Ujazdowski, Czerwińsk nad Wisłą, Wyszogród oraz Płock.

• Wycieczka do biblioteki

• Dnia 24 października  grupa uczniów ze świetlicy 118 wybrała  się na  wycieczkę do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 88 w Warszawie. Uczniowie klasy 3d i e uczestniczyli  w zajęciach zorganizowanych przez szkołę jezyka angielskiego Early Stage. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i uczyły w towarzystwie Pani Marty. To był fajnie spędzony czas.

• Piękno Przyrody Mazowsza - finał konkursu filmowego

• W dniu 27.10.2022 r. w „Kinie Wisła” w Warszawie odbył się finał konkursu filmowego pn. „Piękno Przyrody Mazowsza” skierowanego dla uczniów z klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

• 1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt!

• W dniach 24-25.10.2022r. odbyły się zawody w piłce ręcznej w ramach Mistrzostw Dzielnicy Białołęka. Nasza wspaniała reprezentacja po zaciętych bojach wywalczyła 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy dziewczętom oraz opiekunowi Pani Annie Szymborskiej.

• Święto Szkoły

• 19 października b.r. Szkoła Podstawowa nr 366 obchodziła Święto Szkoły. Podczas wydarzenia odbyło się Uroczyste Pasowanie Na Ucznia Klasy I oraz finał konkursu „Talent Show”. Uczniowie mieli również możliwość obcowania ze sztuką. Obejrzeli przedstawienie „Jan Paweł II- człowiek wielu talentów” w wykonaniu klasy 5f.

• Konkurs logopedyczny

• 18 października został rozstrzygnięty konkurs logopedyczny „Polskie łamańce językowe”.
            Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zilustrować wybrany "łamaniec".
            Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki:

• Spotkanie z poetką

• 11 i 18 października b. r. gościliśmy w naszej szkole Panią Hannę Niewiadomską, autorkę utworów dla dzieci. Swoim miłym usposobieniem zjednała sobie bardzo szybko wszystkie dzieci. Pani Hanna zaprezentowała małym słuchaczom wiersze ze swojej najnowszej książki „Bajczytanki  Pani Hanki” oraz zaprezentowała jak wygląda praca twórcza poety i warsztat pisarski. Zachęciła je również do wspólnego rymowania.

• Wycieczka klasy 3a do Urzędu

• Uczniowie z klasy 3a odwiedzili Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Trzecioklasiści mogli zajrzeć do miejsc, których zwykli petenci nie odwiedzają... Celem wycieczki było poznanie funkcjonowania urzędu i jego roli w życiu mieszkańców dzielnicy.
        • Światowy Dzień Drzewa w świetlicy 119

• Od 10 do12 października w świetlicy 119 przeprowadzono zajęcia metodą projektu badawczego, o tematyce drzewo. Inspiracją do przeprowadzenia projektu były DRZEWA. Decyzja dotycząca wyboru tematyki zajęć została podyktowana przeświadczeniem, że nie zdajemy sobie sprawy, jak cenną rolę odgrywają w naszym życiu drzewa.

• Mały Książę na deskach teatru

• Dnia 11 października 2022 roku uczniowie klas ósmych mieli okazję obejrzeć inscenizację powiastki filozoficznej pt. Mały Książę w Teatrze Relax w Warszawie przy ul. Złotej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra aktorska i muzyka. Charyzmatyczni aktorzy zaprezentowali symboliczną treść lektury.
        • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Dnia 07.10.2022 r. w Naszej Szkole w klasach 4-8 na lekcjach matematyki odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
            W dniu tym królowała tabliczka mnożenia w różnorodnej formie tzn. konkursach, quizach, zadaniach, zabawie, pracach w grupach itd.

• Psychologiczne Centrum Wsparcia

Informujemy, iż od 3 października wznowiono działanie Psychologicznego Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, którego zadaniem jest doraźna konsultacja i pomoc psychologiczna.
        • Dzień Chłopaka w klasie 1a

• 30 września 2022 r. chłopcy obchodzili swoje święto - Dzień Chłopaka. W klasie 1a obchody minęły w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze. Chłopcy otrzymali kilka ciekawych zadań do wykonania. Poradzili sobie z nimi doskonale. W nagrodę otrzymali prezenty i medale od koleżanek.