• Rozdanie nagród w konkursach

• W naszej szkole zawsze dużo się dzieje. Uroczystości, wycieczki, konkursy. Mamy też wielu zdolnych uczniów. Właśnie zostali nagrodzeni za swoje osiągnięcia 😊

• Wycieczki do muzeów biograficznych 3a

• O tym, że wycieczki do muzeów biograficznych nie muszą być nudne, przekonała się klasa 3a gimnazjum, która odwiedziła na przełomie maja i czerwca tego roku dwa warszawskie muzea wprost oblegane  przez japońskich turystów uczących się o tych Polakach w szkole.
        • VI Finał Warszawskiej Akademii Talentów

• Finał VI Warszawskiej Akademii Talentów  - uroczystość, podczas której laureaci konkursów organizowanych przez białołęckie gimnazja odbierają nagrody za swoje osiągnięcia w konkursach obejmujących przedmioty ścisłe, humanistyczne i artystyczne.
        • Lekcje skrócone

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
            ze względu na panujące upały, podjęliśmy decyzję o skróceniu lekcji w dniach: 11, 12 i 13 czerwca 2019 r. (wtorek, środa, czwartek) dla klas 4-8 Szkoły Podstawowej  i 3 Gimnazjum.

• Klasa 2a w Teatrze Capitol

• W minionym tygodniu klasa 2a wybrała się do Teatru Capitol na spektakl pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Podczas przedstawienia uczniowie poznali sympatycznego i kochającego zwierzęta doktora oraz jego przyjaciół - papugę Polinezję, małpkę Czi-Czi oraz świnkę Geb-Geb, którzy zabrali dzieci do afrykańskiej krainy.

• Klasa 1b i 1d w Teatrze Lalka

• 4 czerwca klasy 1b i 1d wybrały się do Teatru Lalka na spektakl pt. „Wakacje Mikołajka”. Spektakl w zabawny sposób opowiadał  o dzieciństwie. Występowali aktorzy, a także marionetki...

• Spotkanie z Alpakami z Zielonych Traw

• W maju gościliśmy na terenie naszej szkoły Małego Księcia i Hipisa czyli Alpaki z Zielonych Traw. Uczniowie klas 1 i 2 głaskali je, karmili marchewką, a nawet wyprowadzili na krótki spacer.

• 3f na wycieczce w Nieborowie

• Maj i czerwiec to nie tylko okres intensywnego poprawiania ocen, ale dla wielu klas to ostatnia okazja by wspólnie spędzić czas zanim rozpoczną naukę w różnych szkołach.

Na przykład klasa 3f postanowiła spędzić noc pod namiotami.

• Konkurs Cuento para nińos

• Z przyjemnością informuję, że czas konkursu literackiego z języka hiszpańskiego "Cuento para nińos" dobiegł końca. Uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych mieli tydzień na opracowanie opowiadania dla dzieci w języku Miguela de Cervantesa.
        • Światowy Dzień bez Tytoniu

• 31 maja 2019 r. obchodzilismy Światowy Dzień bez tytoniu. Hasłem przewodnim zaproponowanym  przez Światową Organizację Zdrowia, jest „tytoń a zdrowe płuca”.
        • Konkurs wiedzy o Francji i Hiszpanii

• W poniedziałek, 27 maja, odbył się szkolny konkurs wiedzy o Francji i Hiszpanii dla uczniów III klas Gimnazjum. Konkurs podzielony był na dwie części: dla młodzieży uczącej się języka francuskiego i hiszpańskiego.
        • Wycieczka 5c do warszawskiego metra

• W dniu 4.06.2019 r. klasa 5c wzięła udział w wycieczce do warszawskiego metra. Warsztaty prowadzone były przez osoby z fundacji Integracja. Pan Sebastian osoba ociemniała zapoznała dzieci z jak żyją, radzą sobie z ograniczeniami i barierami osoby niewidzące.