• Aktywny powrót do szkoły - konkurs

• 03.09.2021 17:31
        • Uwaga, uwaga!
          Ogłaszam konkurs na najlepsze pomysły związane z nagrodami za 30 dniowy udział w Aktywnym powrocie do szkoły. Mam do dyspozycji 10 pustych voucherów  - zwycięskie propozycje zostaną na nich umieszczone i wykorzystane podczas wręczania nagród za wykonane zadania. Dla zwycięzców – satysfakcja i niespodzianka!

• Konkurs - Music and You

• 12.01.2023 08:23
        • Konkurs muzyczny "Music & You" odbył się w ramach Szkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Artystycznych. W konkursie wzięli udział utalentowani wokaliści i instrumentaliści z klas 1-3 oraz 4-8. Jury w składzie: w-ce dyrektor Ewa Cichowlas-Tochmańska, Ewelina Błaszkiewicz oraz Anna Sikora przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

• Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny

• 17.05.2021 16:01
        • Zapraszamy  wszystkich uczniów klas I-III  wraz z rodzicami/opiekunami do wzięcia udziału w dzielnicowym Konkursie Fotograficznym pt. ”Moje podwórko”.
          Format pracy: JPG (zdjęcie) przesyłamy na maila: sp366swietlica@gmail.com  do dnia 7 czerwca!!!

• Konkurs historyczny

• 13.05.2021 14:11
        • Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja uczniowie klas 5-7 naszej szkoły wykonali plakaty nawiązujące do tej rocznicy.  Uczniowie wykazali się duża pomysłowością i estetyką wykonania.