• Zjawiska fizyczne w obiektywie

• 22.12.2022 13:42
        • 20 grudnia 2022 nastąpiło rozstrzygnięcie dzielnicowego  konkursu „Zjawiska fizyczne w obiektywie” dla klas VII i VIII. Jury spośród nadesłanych na konkurs prac przyznało nagrody w dwóch kategoriach.

• Konkurs Alfik Humanistyczny

• 13.12.2022 09:44
        • 7 grudnia najmłodsi mieli szansę wykazać się swoją wiedzą polonistyczną w Ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny. W ogromnym skupieniu uczestnicy mierzyli się z wierszami, czytaniem tekstu ze zrozumieniem oraz odpowiedziami na wiele trudnych pytań. Trzymamy kciuki za wszystkich!

• Dzielnicowy konkurs recytatorski Joanny Kulmowej

• 06.12.2022 08:34
        • 5 grudnia 2022 roku odbył się Dzielnicowy konkurs recytatorski „Poezja Joanny Kulmowej” organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową „Inspiracja”. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice.
        • Piękno Przyrody Mazowsza - finał konkursu filmowego

• 03.11.2022 14:43
        • W dniu 27.10.2022 r. w „Kinie Wisła” w Warszawie odbył się finał konkursu filmowego pn. „Piękno Przyrody Mazowsza” skierowanego dla uczniów z klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

• Konkurs logopedyczny

• 29.11.2022 11:51
        • 18 października został rozstrzygnięty konkurs logopedyczny „Polskie łamańce językowe”.
          Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zilustrować wybrany "łamaniec".
          Z ogromną przyjemnością przedstawiamy wyniki: