• Warsztaty z GROM Combat KIDS

• 17.03.2018 21:20
      • 13 marca 2018 roku do klasy 1a z kolejną wizytą przybył trener z GROM Combat KIDS tym razem był to pan Mateusz Jankowski. Uczniowie poznali zasady samoobrony i wiedzą już jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ktoś jest agresywny.
      • Dzieci ćwiczyły postrzeganie peryferyjne, czyli jak obserwować dziwnie zachowującą się osobę np. w autobusie nie patrząc bezpośrednio na nią i zapamiętać jak najwięcej szczegółów jej wyglądu. Za modela posłużyła pani Emilka, która wyszła na chwilę z sali a dzieci miały ją opisać odpowiadając na pytania: Ile ma lat? Ile waży? Jak była ubrana?

Uczniowie mieli możliwość nauczyć się jak wyrwać się napastnikowi oraz dowiedzieli się, że po oswobodzeniu należy uciec w miejsce pełne ludzi. Należy też poinformować konkretną dorosłą osobę o zaobserwowanej agresywnej osobie.

Dziękujemy z ten warsztat i zapraszamy znowu!