• 1a zajęcia o bezpiecznej ewakuacji

• 17.02.2018 21:15
      • 10 stycznia 2018 roku klasa 1a brała udział w warsztatach dotyczących ewakuacji. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, że w zadymionym pomieszczeniu należy poruszać się jak najbliżej podłogi, nie dotykać gołą ręką klamki do pomieszczenia gdzie wybuchł pożar i przede wszystkim zaalarmować dorosłego.
      • Każdy miał możliwość nauczyć się, co trzebapowiedzieć podczas rozmowy z dyspozytorem straży pożarnej oraz odkryć gdzie w naszej szkole znajduje się droga ewakuacji. Pierwszaki już wiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych podczas ewakuacji – zwarty szereg zwiększa szanse na szybką pomoc w przypadku utraty przytomności.

Zajęcia poprowadził Pan Bartosz Gagucki instruktor w GROM COMBAT KIDS tata Hani. Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.