• Wyjazd integracyjny klas IV

• 03.01.2018 12:21
      • W dniach 27-29 września 2017 r. klasy IV miały okazję uczestniczyć w wyjeździe integracyjnym. Uczniowie gościli w Ośrodku Wczasowym „Rytebłota”, położonym w sercu Pojezierza Brodnickiego.

• Rytebłota” okazały się idealnym miejscem do aktywnego spędzenia wolnego czasu, a także wypoczynku. Sąsiedztwo lasów sosnowych i malownicze jezioro Zbiczno zachwycało swym urokiem uczestników wyjazdu. Każdy dzień był wypełniony rozmaitymi zajęciami i aktywnościami od rana do wieczora. Organizatorzy przygotowali dla uczniów moc atrakcji - gier terenowych i zabaw integrujących grupę, m. in.: zajęcia konstrukcyjne z drewna, MasterChef Junior, konkurs talentów, dyskoteka, konkurencje sportowe na śródleśnej polanie i wiele, wiele innych.

Wyjazd był wspaniałą przygodą, która zapewne na długo pozostanie w pamięci naszych czwartoklasistów.  Uczniowie, korzystając z uroków natury spędzili mnóstwo miłych chwil.