• Warsztaty wielkanocne klas 3a i 3b

• 30.03.2023 11:01
        • W dniu 17 marca trzecioklasiści wraz z nauczycielkami wybrali się na warsztaty wielkanocne do Fabryki Bombek Choinkowych Fogiel, która znajduje się przy ul. Kordeckiego 48 w Warszawie. Jest to rodzinna firma, która produkuje bombki choinkowe od 1948 roku.
        • Warsztaty robienia pizzy w klasie 3a

• 30.03.2023 11:04
        • W ramach programu „Laboratoria przyszłości” uczniowie z klasy 3a wcielili się w rolę kucharzy i wykonali swoje pizze.
          Dzieci przyniosły z domu składniki do wykonania pizzy i akcesoria potrzebne do wypieku tego włoskiego specjału. W wielkim skupieniu formowali ciasto, smarowali je sosem, posypywali serem i układali dodatki według własnego pomysłu.
        • Jasełka dla dzieci z zerówki 19.12.2022 r.

• 21.12.2022 12:13
        • Uczniowie z klas starszych integracyjnych przygotowali Jasełka dla najmłodszych dzieci w szkole - zerówki. Dzieci pięknie recytowały wierszyki świąteczne z książki autorstwa Kasi Huzar-Czub, były też występy wokalne, uczennice z klas starszych śpiewały kolędy.

• Klasa 3a w Multicentrum

• 16.12.2022 10:51
        • Klasa 3a odwiedziła białołęckie Multicentrum.
          Pod okiem instruktorów uczniowie budowali z klocków K’nex oraz tworzyli własne filmy.
          Zajęcia bardzo się wszystkim podobały!