• Rozdanie nagród i dyplomów w konkursach szkolnych i pozaszkolnych

• 20.06.2018 12:49
      • 12 czerwca odbyło się rozdanie nagród za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz innych aktywnościach uczniów naszej szkoły. Uroczystość  poprowadził  pan Tomasz Remiszewski, wicedyrektor, który zadbał, aby uczestnikom towarzyszyły niezapomniane emocje.
      • Pani Ewa Biernacka, wicedyrektor, wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pani Małgorzata Wiśniewska, dyrektor, osobiście gratulowała laureatom, finalistom i uczestnikom konkursu oraz symbolicznie ściskała rękę każdemu z nich.

Uczniowie otrzymali także nagrody za osiągnięcia sportowe, które przygotował zespół nauczycieli wychowania fizycznego pod opieką pana Adama Biernackiego. Nagrodzono także wszystkich wyróżniających się „wolontariuszy”. Na podziękowanie zasłużyli tu aktywnie działający przedstawiciele Samorządu Szkolnego i Szkolnego Sztandardu.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Dziękujemy  za trud oraz zaangażowanie jakie włożyli, aby osiągnąć zamierzony cel. Zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów.