• Zakopane - wyjazd edukacyjny uczniów z klas 2j, 3h, 3j i 3n GIM

• 25.10.2018 09:05
      • Rankiem 21 maja 2018 r. gimnazjaliści ze Szkoły Podstawowej przy ul. Strumykowej 21 zebrali się na parkingu szkolnym, by z uśmiechem na ustach wyruszyć do Zakopanego na wyjazd edukacyjny - „zieloną szkołę”.
      • Poniedziałkowa podróż nie należała do najkrótszych, ale młodzież dzielnie zniosła trudy podróży. Wtorek zaczął się intensywnym spacerem z przewodnikiem po Dolinie Kościeliskiej, wejściem do jaskini Mylnej i oglądaniem panoramy Tatr ze skalnego okna zbójnickiego. W środę, mimo deszczu, udało się pokonać wymagającą trasę nad Morskie Oko, a po powrocie do ośrodka obejrzeć ciekawą prelekcję multimedialną o górach.
        W czwartek uczniowie wraz z opiekunami odbyli pieszą wycieczkę szlakiem pod Reglami, weszli do jaskini Dziura oraz wjechali kolejką na Wielką Krokiew. Po obiedzie uczniowie z entuzjazmem udali się do Term Chochołowskich. Wieczorem, paląc pochodnie, dzielnie wyruszyli z przewodnikiem traktem dawnych zbójników. Ostatniego dnia zdobyliśmy Gubałówkę i podziwialiśmy panoramę Tatr. Wieczorem, szczęśliwie dotarliśmy do Warszawy.

Wszyscy dzielnie się spisali! Brawa dla młodzieży za wytrwałość i „dzikość serca” smiley

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu!

Organizatorzy:

p. Katarzyna Orzechowska