• Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 14.11.2023 15:11
        • Narodowe Święto Niepodległości to polskie święto, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu. W 1918 roku po 123 latach niewoli od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię nasz kraj znów mógł cieszyć się wolnością. 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

• Zajęcia ekologiczne dla kl. IIId

• 14.11.2023 14:02
        • 25 października uczniowie klasy III d uczestniczyli w lekcji ekologicznej w Pawilonie Edukacyjnym KAMIEŃ zorganizowanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie.

• Ciekawa lekcja chemii

• 02.11.2023 14:20
        • Tęczę w probówce? Jak zamknąć takie zjawisko w tak małym naczynku? Ten kolorowy eksperyment wymaga czasu, ale warto się potrudzić, ponieważ efekt jest zaskakujący!
        • Z ucztą na Olimpie! - Klasa 5d w roli bogów greckich

• 02.11.2023 09:47
        • Dnia 23 października sala nr 38a przemieniła się w górę Olimp! Kto powiedział, że omawianie lektury szkolnej musi być nudne? Nic bardziej mylnego! Uczniowie klasy 5d coś o tym wiedzą. Na podsumowanie omawiania „Mitologii” Jana Parandowskiego piątoklasiści wcielili się w wylosowane wcześniej postacie z mitów.