• Wymiana kartek świątecznych z uczniami ze świetlicy w Legionowie

• 03.01.2024 10:30
        • Pierwsze tygodnie grudnia uczniowie ze świetlicy 119 poświęcili na przygotowanie kartek oraz ozdób świątecznych dla Uczniów świetlicy z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. My również dostaliśmy przepiękne kartki ze wspaniałymi życzeniami.
          Wymiana kartek to niezmiernie miły zwyczaj.

• Kolędowanie w Domu Seniora przy ul. Mehoffera

• 03.01.2024 09:40
        • W czwartek 21 grudnia 2023 roku dzieci ze świetlicy nr 117 i 119 oraz klasa 2C wraz z wychowawcą Katarzyną Konwalską udały się do Domu Opieki przy ulicy Mehoffera, gdzie wspólnym kolędowaniem wprowadziły świąteczną atmosferę wśród pensjonariuszy ośrodka.

• Hej kolęda, kolęda!

• 02.01.2024 09:58
        • Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania.  Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek jest nieodłącznym towarzyszem okresu Świąt Bożego Narodzenia. Również nasza szkoła kultywuje tę tradycję.

• Wigilia klasowa w 6f

• 20.12.2023 09:43
        • Zgodnie z naszą klasową tradycją przed świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się przy wigilijnym stole.  Dzięki pomocy rodziców uczniów przygotowano uroczysty poczęstunek. Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń.