• "Patron, który widział cały świat" - projekt

• 01.03.2024 09:59
        • W minionym tygodniu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie projektu "Patron, który widział cały świat".
          Akcja, w którą zaangażowało się wiele klas, miała na celu przybliżyć uczniom najciekawsze miejsca, odwiedzone przez naszego wyjątkowego patrona - Jana Pawła II.

• Klasa 6f w parku trampolin

• 29.02.2024 09:47
        • 21 lutego uczniowie klasy 6f pod opieką pani Wiolety Zawistowskiej i pani Marty Zgorzałek wybrali się do Parku Trampolin Jump Arena.

• Lepiej późno niż wcale! Kilka słów o Wielkim Finale WOŚP!

• 19.02.2024 14:11
        • Nasza szkoła, jak co roku, włączyła się w współorganizację na rzecz sztabu WOŚP Białołęka #4403 w niezwykły sposób. Zorganizowaliśmy kącik z pysznymi słodkościami oraz strefę grzewczą dla wszystkich wolontariuszy. Prawie 100 dzieci z naszej szkoły zaangażowanych w akcję okazały ogromne serce, zbierając w swoich skarbonkach około 30 tysięcy złotych!
        • Klasa 3h w Senacie

• 19.02.2024 09:58
        • 13.02.2024 roku pojechaliśmy zwiedzić Senat.
          W Senacie dowiedzieliśmy się rzeczy, o których nie mieliśmy pojęcia, ale najpierw musieliśmy przejść kontrolę bezpieczeństwa.