• Październik w świetlicy 119

• 15.11.2022 13:13
        • Październik w świetlicy 119 był bardzo pracowity i wypełniony różnymi aktynościami. W słoneczne dni spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Inspirując się otaczającym krajobrazem powstało wiele pięknych prac plastycznych.

• Wycieczka do biblioteki

• 04.11.2022 14:31
        • Dnia 24 października  grupa uczniów ze świetlicy 118 wybrała  się na  wycieczkę do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 88 w Warszawie. Uczniowie klasy 3d i e uczestniczyli  w zajęciach zorganizowanych przez szkołę jezyka angielskiego Early Stage. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i uczyły w towarzystwie Pani Marty. To był fajnie spędzony czas.

• Światowy Dzień Drzewa w świetlicy 119

• 19.10.2022 16:20
        • Od 10 do12 października w świetlicy 119 przeprowadzono zajęcia metodą projektu badawczego, o tematyce drzewo. Inspiracją do przeprowadzenia projektu były DRZEWA. Decyzja dotycząca wyboru tematyki zajęć została podyktowana przeświadczeniem, że nie zdajemy sobie sprawy, jak cenną rolę odgrywają w naszym życiu drzewa.
        • Wizyta policjantki w świetlicy 119

• 07.10.2022 16:18
        • W naszej świetlicy duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci.  W ramach prowadzonych zajęć zaprosiliśmy Panią policjantkę z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, która spotkała się z naszymi uczniami.