• Siema!

• 07.02.2023 11:14

• Święto Babci i Dziadka

• 30.01.2023 11:32
        • W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście Święto Babci i Dziadka.
          Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym.
        • Światowy Dzień Pizzy

• 30.01.2023 09:26
        • Z okazji „Światowego Dnia Pizzy” 17 stycznia uczniowie ze świetlicy 119 przygotowali samodzielnie pizzę. Przy okazji dzieci poznały ciekawostki oraz historię powstania włoskiego przysmaku. Uwieńczeniem zajęć była degustacja świeżej pachnącej pizzy. Sprzęt, na którym pracowali uczniowie pochodził z „Laboratoria przyszłości”.

• Pozytywny bohater świetlicy

• 20.01.2023 13:14
        • W środę 18 stycznia w świetlicy 118 wychowawcy podsumowali pracę uczniów i wyłonili „Pozytywnego bohatera świetlicy”. Panie  wybrały ośmiu laureatów, którym zostały wręczone nagrody.