• Wiosenne święto

• 26.04.2023 10:10
        • W świetlicy 119 podczas zajęć, dzieci poznały tradycje wielkanocnego stołu, dowiedziały się, w jaki sposób można zrobić piękne pisanki i kraszanki, a także z jakich potraw składa się wielkanocne śniadanie.
        • Kartki Wielkanocne

• 06.04.2023 10:31
        • Zgodnie z tradycją wychowawcy świetlicy 118 z pomocą uczniów klas trzecich przygotowali kartki świąteczne dla emerytowanych pracowników szkoły. Do kartek dołączamy serdeczne życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

• Projekt ekologiczny w świetlicy szkolnej

• 30.03.2023 08:54
        • Wychowawcy świetlicy 118 w tym semestrze realizują projekt  ekologiczny
           „ Z ekologią mi do twarzy”. Uczniowie uczęszczający do świetlicy biorą udział w warsztatach poświęconych ekologii i recyklingowi. Podsumowaniem każdego tematu jest praca plastyczna.

• Zabawy w świetlicy szkolnej

• 30.03.2023 10:32
        • Do świetlicy 118 uczęszczają uczniowie klas trzecich. Uczniowie lubią budować z klocków, rozwiązywać krzyżówki, układać puzzle, grać w ping-ponga oraz brać udział w różnych zajęciach integrujących grupę.