• Kartki bożonarodzeniowe 3e

• 16.12.2021 15:24
        • Klasa 3e wzięła udział w akcji Serce za Odwagę. Uczniowie przygotowali kartki bożonarodzeniowe z życzeniami, które zostaną wysłane do kombatantów II wojny światowej.

• Kolędujemy dla Hospicjum

• 09.12.2021 17:42
        • W dniach 15-17 grudnia (środa-piątek) w naszej szkole pojawią się kolędnicy, którzy będą zbierać pieniądze na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe, niosącego pomoc osobom nieuleczalnie chorym. Zachęcamy do przeczytania listu od Hospicjum dla naszej szkoły.

• Klasa 1a i 1d w Hopsasa - do świąt niedługa już trasa!

• 07.12.2021 13:03
        • 26 listopada uczestniczyliśmy w warsztatach bożonarodzeniowych organizowanych przez Hopsasa w Józefowie. Na zajęciach poznaliśmy tradycje dotyczące świąt Bożego Narodzenia. Obejrzeliśmy kukiełkowe jasełka oparte na dawnych tekstach ludowych.
        • Mikołajki w Szkole Podstawowej nr 366

• 07.12.2021 11:48
        •  6 grudnia 2021 roku, uczniowie klas 1f, 2c i 2e od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa, wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o nich z wiadomych powodów (najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie).