• Pola Nadziei 2020

• 26.10.2020 13:33
      • W dniach 20-22 października braliśmy udział w akcji sadzenia POLA NADZIEI na terenie naszej szkoły. Pomagały nam w tym klasy: 3D, 5A, 5C, 7A oraz Wolontariusze. Wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY :)

• Cieszymy się, że te symbole nadziei, żonkile, rosną obok naszej szkoły już od kilku lat. Mamy nadzieję, że i w naszych sercach nadzieja rośnie, gdy wiemy, że nie jesteśmy sami, bo są ludzie, którzy o nas myślą i chcą nas wspierać. Takie jest przesłanie naszej akcji. Celem, oprócz pomagania HOSPICJUM DOMOWEMU, jest promowanie postawy altruistycznej i przekazywanie wiedzy o różnorodnych sposobach na pomaganie innym.

W ramach PÓL NADZIEI w poprzednich latach uczestniczyliśmy m.in. w organizowaniu kwest, koncertów, pikników hospicyjnych. Nasi Wolontariusze przygotowywali prezenty dla darczyńców, brali udział w szkoleniach „ABC opieki nad chorym” oraz w konkursach plastycznych i literackich.

Opracowała:
        Bożena Ayomo