• Konkurs pisanka z jaja dinozaura

• 06.04.2023 12:08
        • Konkurs „Pisanka z jaja dinozaura” został rozstrzygnięty!!!
          Wpłynęło do nas bardzo dużo jaj. Wszystkie prace zachwycały techniką oraz sposobem wykonania. Dziękujemy bardzo za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.
        • Wisława Szymborska - znaki szczególne

• 04.04.2023 09:48
        • Dnia 22 marca odbył się etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Szymborska- znaki szczególne”, który organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów literaturą polskiej noblistki, promowanie języka polskiego, upowszechnianie kultury żywego słowa, a także promowanie talentów recytatorskich i muzycznych.

• Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

• 29.03.2023 16:06
        • W ramach Obchodów Światowego Dnia Teatru nasza szkoła wzięła udział w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim " Akt I. Świat Jana Brzechwy widziany oczami dziecka", który został zorganizowany 27 marca 2023 roku przez SP nr 367. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Basia z klasy 2b oraz Julia z klasy 1f. Dziewczynki zaprezentowały wiersze:  "Żuk" i "Hipopotam". Niezmiernie nam miło, że Julia zdobyła III miejsce w kategorii klas I.

• Drugie życie śmiecia

• 09.02.2023 10:53
        • Jak dać śmieciom drugie życie?
          1. Drewniane skrzynki z powodzeniem można wykorzystać ponownie, nadając im nową funkcję
          2. Recyklingowe dekoracje to świetny sposób na upiększenie wnętrza.
          3. Nie warto wyrzucać słoików - kreatywne przyozdobienie nada im drugie życie.
          4. Samochód z butelek czy czołg z zużytych baterii.
        • Konkurs na najpiękniejszą choinkę

• 05.01.2023 11:45
        • W grudniu 2022 klasa 1a wzięła udział w konkursie na najpiękniej udekorowaną choinkę.
          Konkurs zorganizował sklep Leroy Merlin Białołęka dla uczniów klas pierwszych białołęckich szkół.