• Wielkanocne projekty w 6B

• 27.03.2024 15:53
        • Uczniowie klasy 6 B na lekcji informatyki zaprojektowali w programie Tinkercad doniczki, które swoim akcentem miały nawiązywać do nadchodzącej wiosny. Wybrane projekty zostały wydrukowane na drukarce 3d zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• Laboratoria Przyszłości - podsumowanie

• 22.06.2023 10:55
        • Klasy realizowały scenariusz „Śmieciorobot" z wykorzystaniem klocków Lego eduacation. Zadaniem uczniów było skonstruowanie automatycznego kosza na śmieci, który otwierałby się w zależności od koloru śmieci (klocka) które wrzucamy. Uczniowie skonstruowali swoje roboty według własnego pomysłu. Utrwalili również zasady segregowania odpadów.
        • Laboratoria przyszłości - zajęcia kulinarne

• 14.04.2023 10:57
        • Z okazji Świąt Wielkanocnych klasa 2c przygotowała wielkanocne kurczaczki z jajek na twardo. Do przygotowania potraw wykorzystaliśmy sprzęty kuchenne, które są dostępne w szkole dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.
        • Konstruowanie z klocków Lego Education

• 07.03.2023 10:00
        • Klasa 2a rozpoczęła projekt Laboratorium przyszłości od konstruowania z klocków Lego Education. Zestawy umożliwiają naukę przez zabawę i pomagają uczniom odkrywać świat poprzez praktyczne doświadczenia oraz udział w kreatywnych wyzwaniach. W efekcie uczniowie chętniej się angażują i zdobywają pewność siebie. Będziemy z nich często korzystać.