• Dzielnicowy Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego – etap szkolny

• 11.04.2024 14:01
        • 10.04.2024 r. w naszej szkole odbył się Etap Szkolny Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego.
          Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją anglojęzyczną, rozwijanie zdolności recytatorskich, podnoszenie kultury słowa dzieci i młodzieży oraz promocja i pomoc utalentowanej młodzieży artystycznie i językowo.

• I Wiosenny Konkurs Piosenki i Poezji Międzynarodowej

• 11.04.2024 12:31
        • 21 marca odbył się I Wiosenny Konkurs Piosenki i Poezji Międzynarodowej.
          Celem konkursu było promowanie wielokulturowości oraz rozwijanie umiejętności artystycznych poprzez prezentację piosenek i poezji w językach obcych: angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

• „Zjawiska przyrodnicze w obiektywie”

• 05.04.2024 09:55
        • Konkurs “Zjawiska przyrodnicze w obiektywie” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie stanowił wyjątkowe wydarzenie dla uczniów klas czwartych. Celem tego wydarzenia było uwiecznienie ciekawych zjawisk przyrodniczych, które otaczają nas na co dzień.
        • „Zjawiska fizyczne w obiektywie”

• 05.04.2024 09:58
        • 05 kwietnia 2024 r. nastąpiło rozstrzygnięcie dzielnicowego  konkursu „Zjawiska fizyczne w obiektywie” dla klas VII i VIII.
          Jury spośród nadesłanych na konkurs prac przyznało nagrody w kategorii: