• Artykuł o motywacji

• 02.06.2021 13:02
          • Zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz uczniów do zapoznania się z artykułem dotyczącym motywacji. Mamy nadzieję, że wzbogaci on zarówno wiedzę jak i umiejętności.
          • Funkcjonowanie uczniów ze spektrum autyzmu

• 27.05.2021 10:15
          • Zapraszamy do zapoznania się z ulotkami na temat funkcjonowania uczniów ze spektrum autyzmu. Ulotki zostały przygotowane na zajęciach w "Krasnalu". Jej współtwórcami byli uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają do klas integracyjnych. Dzięki pomocy mamy Blanki możemy udostępnić ulotki za zgodą autorów.

• Czym jest koncentracja uwagi?

• 27.04.2021 14:17
          • Koncentracja uwagi to zdolność do skupiania się na danym zadaniu, przedmiocie, dźwięku słyszanym wokół siebie czy też po prostu na zabawie i działaniu. Najbardziej istotną rolę odgrywa tutaj czas - im dziecko jest starsze, tym jego koncentracja uwagi na jednej rzeczy czy czynności powinna trwać dłużej.
      • Rok szkolny 2023-2024

Rewalidacja - Katarzyna Pawlak