• Plebiscyt Edukacyjny 2023

• 24.10.2023 11:11
          Mamy przyjemność poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 366 oraz Pani Agnieszka Cieniuszek – nauczycielka i wicedyrektor Szkoły zostały zgłoszone przez uczniów i ich rodziców do nagrody
          w tegorocznej edycji największego w Polsce „Plebiscytu Edukacyjnego 2023” organizowanego przez Redakcję „Polskiej Metropolii Warszawskiej”, „Echa Dnia” oraz „Tygodnika Ostrołęckiego".
        • Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

• 05.06.2023 15:07
        • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
          23 czerwca br. startuje nabór wniosków o stypendia edukacyjne m.st. Warszawy na rok szkolny 2023/2024. Możliwość ubiegania się o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II - dotyczy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, którzy mimo trudnych warunków materialnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne.
        • Napoje energetyzujące - wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży

• 16.05.2023 13:03
          napoje energetyzujące stanowią grupę produktów obecnych w Europie od kilkunastu lat. Pierwszy napój tego typu został wprowadzony na rynek w Austrii w 1987 r., a w USA dziesięć lat później.
          Do Polski napoje energetyzujące dotarły w roku 1995.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjno-edukacyjnymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego m. st. Warszawy dotyczącymi napoi energetyzujących i ich wpływu na zdrowie dzieci i mlodzieży.
        • Ranking szkół podstawowych 2023

• 14.03.2023 13:36
        • Szanowni Uczniowie i ich Rodzice,
          Zachęcam do zapoznania się z rankingiem szkół podstawowych 2023 przygotowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl
          Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II  cieszy się wysokim wynikiem egzaminu ósmoklasisty.

• Koncert Kolęd i Pastorałek

• 16.12.2022 13:46
        • W sobotę,10 grudnia dzieci z naszej szkoły z klasy I e oraz uczennica z kl. VI c wzięły udział w koncercie charytatywnym kolęd i pastorałek "Aniołowie Przybywajcie".