• Funkcjonowanie uczniów ze spektrum autyzmu

• 27.05.2021 10:08
        • Zapraszamy do zapoznania się z ulotkami na temat funkcjonowania uczniów ze spektrum autyzmu. Ulotki zostały przygotowane na zajęciach w "Krasnalu". Jej współtwórcami byli uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają do klas integracyjnych. Dzięki pomocy mamy Blanki możemy udostępnić ulotki za zgodą autorów.

• Czym jest koncentracja uwagi?

• 27.04.2021 14:24
        • Koncentracja uwagi to zdolność do skupiania się na danym zadaniu, przedmiocie, dźwięku słyszanym wokół siebie czy też po prostu na zabawie i działaniu. Najbardziej istotną rolę odgrywa tutaj czas - im dziecko jest starsze, tym jego koncentracja uwagi na jednej rzeczy czy czynności powinna trwać dłużej.
        •  Narodowy Spis Powszechny 2021
        • Narodowy Spis Powszechny 2021

• 19.04.2021 09:27
        • Od 1 kwietnia na terenie całego kraju trwa największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni.

• Karta ucznia - przedłużenie ważności

• 18.06.2021 09:58
          30 września br. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych kart ucznia. W tym roku konieczna jest wymiana kart używanych obecnie przez uczniów klas IV-VII. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni karty, aby zdjęcia dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.