• Wewnątrzszkolne eliminacje szachowe

• 16.03.2018 15:56
      • W dniu 14 marca odbyły się wewnątrzszkolne eliminacje szachowe. Startowało w nim 11 zawodników z różnych klas I – III. Zawody rozgrywane były systemem kołowym (każdy zagrał z każdym).

Zwycięzcą okazał się Jakub Pardo, który wygrał każdą partię szachową.
        Drugą lokatę uzyskał Krzyś Kownacki, który został pokonany jedynie przez dzisiejszego mistrza.
        Sześć wygranych partii ma na swoim koncie i trzecie miejsce zajmuje Bartek Przychodzeń.
        Kolejne, czwarte, miejsce zajmuje Borys Trzaska.

Te osoby wygrały dzisiaj Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy dla uczniów klas I – III i zakwalifikowały się do turnieju Dzielnicowego. Odbędzie się on w dniu 24 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 314 w godzinach 10:00 - 15:00

Zakwalifikowani (bez eliminacji) są także następujący uczniowie z klas starszych:
        Anastasija Wróblewska - kl. IV D
        Hubert Gałka - kl. IV C
        Julian Garbacz - kl.VIID

Wojciech Graczyk - kl. VIIC
        Zawody wyłoniły również gracza - Alana Boruckiego czekającego od dziś na rezerwie. Będzie mógł reprezentować naszą szkołę podczas turnieju szachowego w dniu 24.03 w przypadku niemożności uczestniczenia któregokolwiek z zawodników z klas I - III.

Wszystkim GRATULUJEMY.
        Turniej wspierała młodzież gimnazjalna z klasy 2 T.
        Swoim uważnym i czujnym okiem (również sędziowskim) uczniowie z tej klasy bardzo pomagali.
        Serdecznie dziękuję Ewie G, Karolinie P oraz Pawłowi A.

Wyniki i kojarzenia dostępne są na stronie :