• IV Dzielnicowy Turniej Szachowy dla szkół podstawowych

• 28.02.2018 09:58
      • Turniej zostanie rozegrany zostanie w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  nr 314, ul. Porajów 3 w Warszawie w dniu 24 marca 2018 r.

"SKOK PO KATEGORIĘ”

Zapisy do 12 marca u p. Katarzyny Obidzińskiej.

Turniej pod honorowym patronatem Burmistrza Białołęki m. st. Warszawy

Organizatorem turnieju jest Szkoła Podstawowa nr 314

Weryfikacja zawodników godz. 10:00, początek zawodów 10:30, zakończenie planowane na  godzinę 15:00.

Turniej ma charakter indywidualny. Opiekę nad uczestnikami sprawują wyznaczeni nauczyciele.

System rozgrywek szwajcarski na dystansie 5 rund.

Tempo gry: 30 minut na każdego zawodnika.

Każda szkoła z dzielnicy Białołęka ma prawo wystawić do zawodów drużynę składającą się z maksymalnie 4 zawodników wśród następujących kategorii wiekowych:

-  klasy I-III – 4 osoby

-  klasy IV – V – 4 osoby

- klasy VI-VII – 4 osoby

Osoby chętne mogą zapisywać się do zawodów u p. Katarzyny Obidzińskiej do 12.03.2018 r. (do piątku należy pobrać zgodę rodzica na udział dziecka w turnieju a w poniedziałek upływa ostateczny termin dostarczenia zgody).  Wstępne zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, klasę w której uczeń się uczy, uzyskaną kategorię, ranking, telefon kontaktowy do zawodnika i jego rodzica.

W przypadku zgłoszenia się większej ilości zawodników niż możliwość  wystawienia  (4 osoby w każdej podgrupie) przewidujemy wewnątrzszkolne rozgrywki  szachowe trwające w czasie zajęć szachowych lub na świetlicy szkolnej. Informacja zostanie podana zainteresowanym uczniom w dniu 13.03.2018 r.