• Piszą o Nas w lokalnej prasie

• 13.03.2019 15:09
        • Nasza szkoła przez ostatnie 2 lata brała udział w projekcie partnerskim Erasmus+. Projekt cieszył się zaangażowaniem uczniów Szkoły Podstawowej nr 366, a redaktorzy Lokalnej Gazety "Czas Białołęki" z przyjemnością o Nas napisali.
        • Uniwersytet Ludowy w Grzybowie

• 20.06.2018 16:14
        • Na zakończenie projektu HEARTH Erasmus + grupa uczniów z 2f pod opieką p. Bartosik, p.Putowskiej i p.Remiszewskiego odwiedziła Uniwersytet Ludowy w Grzybowie.

• Grzybki - wrzesień 2017 r

• 22.10.2018 15:01
        • W ramach realizowanego w naszej szkole projektu ERASMUS+ uczniowie Szkoły Podstawowej nr 366 aktywnie biorący udział w realizacji zadań projektowych, wzięli udział w arcyciekawej wycieczce edukacyjnej do miejscowości Grzybów, gdzie Państwo Ewa i Peter Stratenwerth prowadzą gospodarstwo ekologiczne.