• Spotkanie 2c z ratownikami medycznymi

• 17.11.2023 09:40
        • 6 oraz 7 listopada klasa 2c miała dwa spotkania z ratownikami medycznymi. Pierwszego dnia podczas zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Następnie nazajutrz mieli możliwość obejrzenia karetki pogotowia. Wchodzili do ambulansu, oglądali wnętrze pojazdu.

• Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 14.11.2023 15:11
        • Narodowe Święto Niepodległości to polskie święto, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu. W 1918 roku po 123 latach niewoli od rozbiorów dokonanych przez Rosję, Prusy i Austrię nasz kraj znów mógł cieszyć się wolnością. 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

• Zajęcia ekologiczne dla kl. IIId

• 14.11.2023 14:02
        • 25 października uczniowie klasy III d uczestniczyli w lekcji ekologicznej w Pawilonie Edukacyjnym KAMIEŃ zorganizowanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie.