• Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

• 11.04.2024 13:56
        • 5 kwietnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto zostało ustanowione w 1961 roku z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na pamiątkę inauguracji w Paryżu, 27 marca 1957 roku, Teatru Narodów – festiwalu, podczas którego spotkały się zespoły z obu stron żelaznej kurtyny.

• Warsztaty pedagogiczno- teatralne

• 05.04.2024 09:33
        • 4 kwietnia uczniowie klasy 5c i 6f uczestniczyli w warsztatach pedagogiczno- teatralnych z asystentką reżysera Panią Moniką Tuniewicz, a także pedagożką teatru Panią Heleną Świegocką. Panie przybyły do nas z Teatru Rozmaitości w Warszawie. Uczniowie podczas zajęć poszerzyli swoją wiedzę o teatrze, a także kulisach pracy na scenie.
        • Warsztaty teatralne

• 04.04.2024 10:56
        • 3 kwietnia uczniowie klasy 5a, 6a i 6b wzięli udział w warsztatach teatralnych. Zajęcia przeprowadziła Pani Agata Pośnik- aktorka teatralna, która występowała m.in. na scenie Teatru Nowego w Częstochowie, Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, czy Teatru BARAKAH w Krakowie.

• Dzień Poezji

• 27.03.2024 15:43
        • 21 marca, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, obchodzony jest Światowy Dzień Poezji ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku. Jego celem jest promocja czytania, pisania i nauczania poezji na całym świecie. Główne obchody mają miejsce w Paryżu, ale i w naszej szkole pojawiła się inicjatywa uhonorowania tego święta.

• Zbiórka na rzecz Domu Samotnej Matki

• 26.03.2024 15:11
        • Przez ostatnie dwa tygodnie w naszej szkole trwała zbiórka żywności i chemii dla Domu Samotnej Matki na Białołęce. Akcja zainicjowana była przez uczniów klasy 6a, którzy w ramach Roku Wartości w naszej szkole, pod opieką pani Dagmary Rudowskiej, Małgorzaty Czarneckiej i Anny Lipskiej, zorganizowali to wspaniałe przedsięwzięcie.