Prezentacja szkoły

12 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego w Warszawie. To już kolejna szkoła, która nas odwiedziła, w ramach doradztwa zawodowego dla trzecich klas gimnazjalnych.

Prezentacja szkoły odbyła się z inicjatywy Michała, absolwenta naszej szkoły, który zachęcał naszych gimnazjalistów do zapoznania się z ofertą Technikum Łączności.

Reprezentanci Technikum rozmawiając z uczniami i nauczycielami zachęcali do nauki w murach ich szkoły.  Nasi goście opowiadali na czym polega nauka w technikum, jaka panuje atmosfera i jakie są warunki przyjęcia do szkoły. Proponowali kształcenie w klasach o kierunkach: technik informatyk, teleinformatyk, technik telekomunikacji oraz w nowym zawodzie – technika szerokopasmowej komunikacji elektronicznej.

Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy zatrzymywali się, aby porozmawiać o szkole lub wziąć ulotkę z informacjami.

Opracowała:
Anita Różycka