• Zrzutka na zawody pływackie dzieci niepełnosprawnych

• 26.03.2018 14:36
      • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
        już po raz piętnasty będziemy mieć niezwykłą okazję uczestniczyć w XV Zawodach Pływackich Dzieci Niepełnosprawnych- Białołęka 2018.

Zawody odbędą się na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu - 26 maja 2018 roku.
        Wręczenie nagród i medali odbędzie się w trakcie "Pikniku Integracyjnego", organizowanego w tym dniu, przy Szkole Podstawowej nr 366.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie oraz wspólnego przeżywania sportowych emocji.
        Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie tego projektu. Pieniądze, zgodnie ze zwyczajem, będą przeznaczone na potrzeby uczniów niepełnosprawnych z naszej szkoły.

Poniżej znajdziecie Państwo link do strony, na której istnieje możliwość przekazania środków finansowych.

Liczymy na Państwa pomoc!

• Wróć do listy artykułów