• Wycieczka 1a i 1b do Teatru Baj

• 25.03.2022 13:28
      • W słoneczną środę 23 marca klasy 1a i 1b udały się na wycieczkę autokarem do Teatru Baj na przedstawienie „Niesamowite przygody skarpetek”. Dzieci wcześniej poznały książkę autorstwa Justyny Bednarek i pokochały przygody skarpetek, więc nie mogły doczekać się spektaklu.

• Przedstawienie bardzo wszystkim się podobało, miało pomysłową scenografię, ciekawą oprawę muzyczną i świetną grę aktorów. Mali widzowie chętnie włączali się w elementy gry aktorskiej naśladując różne dźwięki i gesty zainicjowane na scenie. Na koniec dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami. W radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły na obiad.

Wychowawczynie klas 1a i 1b