Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W tym roku po raz kolejny nasza młodzież, dzieci, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zaangażowali się w akcję charytatywną WOŚP.

Tradycją już jest kiermasz ciast odbywający się w piątki tuż przed finałem. Jesteśmy wdzięczni rodzicom i uczniom za pomoc w tym przedsięwzięciu, a szczególnie za przepyszne wypieki, które rozchodzą się w mgnieniu oka.

W tym roku także uczniowie klas I-IV wraz z rodzicami podczas Balu Karnawałowego rozdawali serduszka i zbierali fundusze na WOŚP.

Ponadto jak co roku nasi uczniowie i ich rodzice będą kwestować w niedzielę 14.01.2018 r. zobaczymy ich na ulicach Białołęki, w Galerii Północnej, Kauflandzie i w BOS-ie.

Sylwia Murawska-Oleksińska

Fotoalbum