Dzień Angielski

1 grudnia odbył się w naszej szkole Dzień Angielski dla klas trzecich szkoły podstawowej. Uczniowie wzięli udział w grze składającej się z sześciu części obejmujących wiedzę na temat Wielkiej Brytanii.

Prowadzący ją gimnazjaliści z klasy 3E, zapewnili dzieciom szereg atrakcji: dwa punkty kulinarne (dekorowanie babeczek oraz naleśników), sportowy , plastyczny (tworzenie flagi Wielkiej Brytanii), taneczno- muzyczny oraz łamigłówki.

Zwyciezcami gry oraz zdobywcami nagrody zostali uczniowie klasy 3N, którym serdecznie gratulujemy!!!

Przyznaliśmy również dyplomy za dwa najciekawsze stroje. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali piękne stroje związane z historią i kulturą Wielkiej Brytanii.

Ogromne uznanie należy się gimnazjalistom prowadzącym zajęcia z dziećmi. Organizacja oraz przygotowanie sptkania nacechowane było ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem – brawo!!!

Wielkie podziękowanie składamy na ręce uczniów klasy 3B gimnazjum za ich wkład w dekorowanie szkoły oraz obsługę fotograficzną wydarzenia. Bardzo dziękujemy!!!

Katarzyna Mysińska Kakiet

Fotoalbum