• VI Finał Warszawskiej Akademii Talentów

• 11.06.2019 15:22
      • Finał VI Warszawskiej Akademii Talentów  - uroczystość, podczas której laureaci konkursów organizowanych przez białołęckie gimnazja odbierają nagrody za swoje osiągnięcia w konkursach obejmujących przedmioty ścisłe, humanistyczne i artystyczne.
      • Tegoroczny finał zamyka 6-letni cykl konkursów gimnazjalnych na terenie Dzielnicy.

Uroczystość finałowa odbyła się w Sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Białołęka w obecności przedstawicieli Zarządu Dzielnicy, przedstawiciela Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Dyrektorów Szkół. Wręczenie nagród zostało okraszone elementem artystycznym. Przedstawiciele każdej ze szkół wykonali wybrany utwór muzyczny.

Konkursy ostatniego rocznika gimnazjalistów koordynowała Nasza Szkoła. I to właśnie uczniowie Naszej Szkoły odebrali największą liczbę nagród. Uczestniczyli w 10 z 12 konkursów, a w dziewięciu  z nich odnieśli sukcesy. Nagrody wręczyli zastępcy burmistrza Dzielnicy Białołęka: Pani Anna Majchrzak, Pani Izabela Ziątek oraz Pan Jan Mackiewicz w towarzystwie Pani Dyrektor Małgorzaty Wiśniewskiej.

Opracawał:
        Tomasz Remiszewski