• 3f na wycieczce w Nieborowie

• 07.06.2019 13:37
      • Maj i czerwiec to nie tylko okres intensywnego poprawiania ocen, ale dla wielu klas to ostatnia okazja by wspólnie spędzić czas zanim rozpoczną naukę w różnych szkołach.

Na przykład klasa 3f postanowiła spędzić noc pod namiotami.

• Wraz w wychowawcą oraz dwójką nauczycieli wybrali się podmiejskim pociągiem do Nieborowa. Zanim jednak zasnęli (?) w namiotach, wzięli udział w grze terenowej w parku Pałacu Radziwiłłów, a także rozegrali mecz piłki nożnej, wykonali salta na trampolinie, upiekli ziemniaki i kiełbaski na własnoręcznie przygotowanym ognisku oraz zrobili mnóstwo innych rzeczy które można robić w piękny czerwcowy dzień, jak choćby wyciągnąć się na zielonej trawce. A gdy zapadł zmrok, jak na klimat ogniska przystało, zabrali się za śpiew i taniec... eh... zapachniało wakacjami!

A pozostałe z wyprawy kiełbasę i kaszankę można było zgriować już pod szkołą dnia następnego... aby nic się nie zmarnowało :)

Opracował:
        Tomasz Remiszewski