• 28.02.2019 14:03
      • 21. lutego świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W sali 39 od godz. 14-ej do 15-ej odbywał się quiz dotyczący ciekawostek związanych z językiem polskim, które od ponad tygodnia były prezentowane w formie dekoracji przygotowanych przez p. Katarzynę Zalewską- Topolewicz i p. Ewę Dawidczyk umieszczonych na korytarzach wszystkich poziomów budynku szkolnego, oraz w formie multimedialnej prezentacji dostępnej  na Librusie.
      • Na quiz zgłosiło się 16 przedstawicieli reprezentujących wszystkie poziomy nauczania, czyli; nauczanie wczesnoszkolne, którym towarzyszyły trzy wolontariuszki z trzecich klas gimnazjalnych, klasy IV-VI, klasy VII-VIII oraz III gimnazjum, by zaprezentować wysoki poziom przygotowania. Równie dzielnie zmierzyli się oni z językowymi łamańcami.

Zwycięzcy, z każdej kategorii wiekowej otrzymali pamiątkowe koszulki, a pozostali uczestnicy -  pamiątkowe obrazki projektu p. Katarzyny Zalewskiej- Topolewicz.

A oto zwycięzcy: Oliwia Greś z kl. 2a, Izabela Siauder z kl. 5a, Aleksandra Orłowska z kl. 8b i Julia Bonasieux z kl. IIIh.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Opracowała:
        Ewa Dawidczyk