• Wyjazd klas 1a, 1b, 1c oraz 1d do Głęboczycy

• 22.10.2018 12:57
      • 29 września klasy 1a, 1b, 1c, 1d wybrały się na wycieczkę zatytułowaną WIELKI RWETES DZIŚ U BASI, BO KAPUSTĘ BASIA KWASI.
      • W Głęboczycy dzieci zapoznały się z procesem kiszenia kapusty. Przygotowały produkty do kwaszenia, szatkowały kapustę, obierały marchew oraz ubijały kapustę wałkiem w beczkach. Ponadto na dzieci czekały ciekawe atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, rzuty podkowami do celu, osada Argosów oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Pogoda dopisała, a dzieci bawiły się świetnie. Integracja klas ze szkoły 366 odbyła się na 6!

Opracowała:
        Agata Kornega