• Święto Szkoły Podstawowej nr 366

• 22.10.2018 12:12
      • 16 października to dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 366 dzień szczególny. Tego dnia na stolicę Piotrową został wybrany patron naszej szkoły Jan Paweł II.
      • W tym roku, w 40 rocznicę  wyboru, w sposób wyjątkowy, obchodziliśmy Święto Szkoły.

Najmłodsi uczniowie  klas pierwszych złożyli uroczyste  ślubowanie i zostali pasowani  przez panią Dyrektor na pełnoprawnych członków naszej społeczności.

Uczniowie klas starszych  uczestniczyli  w wyjątkowej inscenizacji słowno- muzycznej przybliżającej postać Patrona naszej szkoły. Podczas uroczystości wręczono również, uczniom klas siódmych i szóstych, nagrody  w grze  terenowej związanej z życiem i działalnością Jana Pawła II.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą uroczystość oraz uczniom biorącym udział w grze terenowej. Gratulujemy klasom nagrodzonym.

Ewa Cichowlas-Tochmańska