• Wielki Festyn Rodzinny „Be a Star – Sportowa Rodzina”

• 15.06.2018 14:56
      • Szkoła Podstawowa nr 366 jest partnerem edukacyjnym Wielkiego Festynu Rodzinnego „Be a Star – Sportowa Rodzina”, organizowanego przez Akademię Piłkarską Be a Star FA Wilczki im. Rotmistrza Witolda Pileckiego przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Białołęckiego Ośrodka Sportu po raz trzeci.
      • Impreza sportowo-rekreacyjna, którą Honorowym Patronatem objęła Pani Ilona Soja-Kozłowska, Burmistrz Dzielnicy Białołęka, odbędzie się 16 czerwca w godz.10.00-15.00 tradycyjnie w Parku Picassa, tuż obok Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz przylegającym boisku „Syrenka”.
        W wydarzeniu uczestniczyć mogą całe rodziny. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych przygotowywanych jest mnóstwo atrakcji ruchowych, edukacyjnych i również smakowych. Spodziewać się można m.in. dmuchanych zamków i zjeżdżalni, piłkarskich dmuchańców- dart, bumber balle,bramka celnościowa , malowania buziek, profesjonalnego badanie stopy , zajęć z trenerem fitness, konkursów sportowych z nagrodami, występów na dużej scenie oraz rozgrywek piłkarskich „Mini Mistrzostwa Świata 2018” dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2010 oraz 2011r. W turnieju może wziąć udział każdy bez przynależności klubowej. Każdy uczestnik rozgrywek otrzyma koszulkę wylosowanej reprezentacji .
        Podczas tego dnia odbędzie się również akcja charytatywna – podziel się piłkarskim obuwiem. Można przekazać nowe jak i używane obuwie piłkarskie, które zostanie przekazane najbardziej potrzebującym.
        Główną ideą imprezy jest wzbudzanie świadomości prawidłowego, codziennego zdrowego funkcjonowania. Chcemy aby tego dnia bawiły się całe Rodziny a Rodzic był przykładem dla swojego dziecka. Ten dzień poświęcony ma być aktywności fizycznej scalającej wszystkich członków lokalnej społeczności, ale również czasem wdrażania przekonania o zdrowym stylu bycia i jego znaczenia już od najmłodszych lat. Ruch, świeże powietrze, właściwe odżywianie mają być czynnikami determinującymi postawy dzieci i dorosłych.