• Dzień Dziecka – Gofry

• 02.06.2022 12:43
        • Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Wszystkim zależy, aby był to wyjątkowy, pełen atrakcji i długo wspominany dzień. Dorośli dokładają wszelkich starań, aby dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.
        • Gdy ropa trafia do oceanu

• 13.05.2022 15:03
        • Oceany zajmują 2/3 powierzchni Ziemi, mają ogromny wpływ na życie całej planety, ponieważ są głównym źródłem tlenu. Niestety, życie oceaniczne jest zagrożone ze względu na nadmierne połowy, pływające góry plastikowych śmieci oraz najgorsze w skutkach wycieki ropy naftowej.

• Z plecakiem po przygodę - Włochy

• 09.05.2022 16:57
        • W ramach projektu świetlicowego „Z plecakiem po przygodę” omawialiśmy kolejne państwo, tym razem były to Włochy. Wychowawcy świetlicy 119 przedstawili uczniom krótką historię i charakterystykę kuchni włoskiej, kulturowych nawyków żywieniowych oraz ciekawostek na temat tej kuchni.

• 25.04.2022 17:15
        • 22 kwietnia w świetlicy klas 1 w sali 119 obchodziliśmy najpopularniejsze i najważniejsze na świecie święto ekologiczne – Dzień Ziemi! To wydarzenie, obok którego nie powinniśmy przechodzić obojętnie. To doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o przyrodzie, o ekologii, o tym, w jaki sposób możemy zadbać o naszą planetę. To też bardzo fajna inspiracja na pracę plastyczną dla dzieci.