• Warszawska Akcja ZwM 31 stycznia – 11 luty 2022 r.

• 22.12.2021 15:41

prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi akcji Zima w mieście 2022.

Rekrutacja uczestników odbędzie się w terminie 30.12.2021 - 11.01.2022 r. za pomocą systemu rejestracji na stronie: warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl
        Informujemy, że dzienna opłata za wyżywienie będzie wynosić 15 zł, za
        opiekę 35 zł.

• Jak zapisać dziecko?

Zapisy do Akcji „Zimy w Mieście” 2022, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl rozpoczną się 30 grudnia od godziny 12:00 i potrwają do 11 stycznia 2022r.

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej).

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 12 stycznia 2022 r.  o godzinie 16.00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 13 stycznia od godz. 8.00 do 19 stycznia do godz. 12.00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w szkole, gdzie dziecko zastało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne będą m.in. na stronie https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Feryjne Placówki Edukacyjne

Podobnie jak w minionych latach FPE będą działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 17:00, zapewniając opiekę uczniom warszawskich szkół oraz dzieciom mieszkającym w Warszawie.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Punktach Edukacyjnych. Opłata wynosi 15 zł dziennie za dwa (dwudaniowy obiad + podwieczorek) oraz 35 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas ferii.

Zasady postępowania rekrutacyjnego do akcji ZwM.docx

Harmonogram zapisow do Akcji ZwM.docx

Feryjne Placowki Edukacyjne 2022.docx