• Konkurs recytatorski Piórem Doroty Gellner

• 05.06.2019 16:36
      • 29 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski dla dzielnicy Białołęka, organizowany przez nauczycieli świetlicy. Tegoroczna edycja – „Piórem Doroty Gellner”, zgromadziła uczestników i uczestniczki z trzech szkół podstawowych.
      • O pierwsze miejsca i wyróżnienia starały się dzieci z klas I-III ze szkoły nr 344 im. Powstania Warszawskiego, nr 257 im. Prof. M. Falskiego oraz nr 366 im. Jana Pawła II. Komisja oceniająca w składzie: Dyrektor Małgorzata Wiśniewska, Kierownik świetlicy Ewa Rudomino oraz polonistka i logopedka Ewa Dawidczyk, była pod wrażeniem efektownych recytacji utworów polskiej poetki.

Nauczycielkom świetlicy, które przygotowały uczniów do udziału w Konkursie, zostały złożone serdeczne podziękowania za zaangażowanie i rozbudzanie zainteresowania polską literaturą. Dziękujemy również rodzicom dzieci, którzy aktywnie wspierali pociechy w nauce wierszy.

Gratulujemy każdej osobie, która wzięła udział w Konkursie i prezentujemy listę nagrodzonych wspaniałymi nagrodami w postaci książek z autografem Doroty Gellner, artykułów plastycznych i dyplomów.

Kategoria: klasy I

I miejsce Zofia Dzieniszewska (SP nr 366)

Wyróżnienie Anna Stajkowska (SP nr 344)

Kategoria: klasy II

I miejsce Hanna Gryga (SP nr 344)

Wyróżnienie Liliana Zych (SP nr 366)

Kategoria: klasy III

I miejsce Zuzanna Marchel (SP nr 344)

Wyróżnienie Maja Ogrodnik (SP nr 257)

Nagrody za udział otrzymali uczniowie ze szkoły nr 257: Adam Jaworski kl. I oraz Anna Michalska kl. II.

Laureatów zapraszamy do kolejnych edycji Konkursu! A wszystkich zachęcamy do zapoznania się z bajkową twórczością Doroty Gellner.

Opracowała:
        Kalina Klimaszewska