• Podsumowanie kiermaszu świątecznego

• 13.01.2022 12:57
        • Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie wraz z wychowawcami świetlic przygotowali bombki, stroiki oraz pierniczki. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 1688,50 zł, która zostanie przeznaczona na doposażenie świetlicy.

• Warsztaty lampiony i bombki

• 27.01.2022 13:03
        • W świetlicy 117 odbyły się warsztaty świąteczne, na których uczniowie wykonywali lampiony. Aby wykonać lampion był potrzebny słoik, szablon choinki, gwiazdki, aniołka. Lampiony były malowane farbą, suszone i ponownie malowane. Gdy farba wyschła dzieci mogły przystąpić do dekoracji lampionów m.in. gwiazdkami oraz brokatem.

• Z plecakiem po przygodę - Niemcy

• 11.01.2022 13:14
        • Celem naszego projektu świetlicowego „Z plecakiem po przygodę” jest wzbogacenie wiedzy uczniów na temat różnych krajów Europy. W grudniu „podróżowaliśmy” po Niemczech. W ramach zajęć w świetlicy dzieci poznały: symbole narodowe Niemiec, położenie geograficzne i niektóre zabytki kraju, znanych twórców muzyki, literatury i inne teksty kultury.

• Magiczny palec

• 10.12.2021 17:42
        • Dla dzieci uczęszczających na świetlicę w sali 118 odbyły sie zajęcia dotyczące zdrowia "Magiczny palec". Zajęcia miały charakter praktyczny, uczniowie wykonując eksperyment mogli doświadczyć, jak bardzo ważne jest mydło podczas mycia rąk.
        • Z plecakiem po przygodę  – Wielka Brytania
        • Z plecakiem po przygodę – Wielka Brytania

• 09.12.2021 17:12
        • Dzieci ze świetlicy 118 wybrały się w pierwszą „podróż” w ramach projektu „Z plecakiem po przygodę”. Celem naszych działań było wzbogacenie wiedzy uczniów na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dzieci poznały: położenie geograficzne, symbole narodowe, wzbogaciły wiedzę na temat zabytków, kuchni, literatury, muzyki itd.