• Badamy właściwości cieczy

• 25.03.2022 12:55
        • Podczas zajęć w świetlicy szkolnej wyjaśniałyśmy dzieciom naukowo, za pomocą eksperymentów chemicznych, ciężar różnych substancji. Doświadczenia były na tyle spektakularne, że rozbawiły, a jednocześnie zaintrygowały dzieci, wywołując przy tym "burzę mózgów".

• Z plecakiem po przygodę - Norwegia

• 23.03.2022 10:41
        • W świetlicy 117 kontynuujemy projekt z „Plecakiem po przygodę”. Kolejny kraj, z którym dzieci miały okazje się zapoznać, to Norwegia. Uczniowie dowiedzieli się, m.in. o położeniu Norwegii, ciekawych miejscach tego państwa, kulinariach, historii Wikingów. Uczniowie zaangażowali się w wykonanie nakrycia głowy Wikinga.

• Dzień tosta

• 23.03.2022 10:04
        • 25 lutego w świetlicy 117 obchodziliśmy Dzień Tosta. Z tej okazji dzieci miały możliwość skosztowania pysznych i chrupiących tostów. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości!

• Tłusty czwartek w świetlicy szkolnej

• 17.03.2022 17:58
        • W ramach projektu „Kuchcikowo” przyrządzanie potraw sprawia wiele przyjemności i może być wspaniałą zabawą. Dla dzieci jest to pełna niespodzianek podróż kulinarna po Polsce i świecie, podczas której poznają rodzime oraz egzotyczne smakołyki i potrawy.

• Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej

• 17.03.2022 17:53
        • Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 24.02.2022 r. w świetlicy 119.