• Zaczynamy akcję Czytam z Bratkiem

• 01.03.2021 10:11
      • W lutym rozpoczęła się w naszej szkole akcja czytania młodszym kolegom. Uczniowie klas II-VIII będą czytali kolegom z klas „0”.

• W tym miesiącu bardzo dziękujemy Piotrusiowi z klasy 3b za piękne czytanie opowiadania "Chodzić spać z kurami". Dzieci z klasy 0a pięknie zrozumiały i zapamiętały znaczenie powiedzonka chodzić spać z kurami. Zabawa "Grzędy" bardzo podobała się dzieciom. Wykorzystaliśmy do niej utwór "Taniec piskląt".

Dziękujemy również Gabrysi z klasy 3d za przeczytanie opowiadania „ Jeśli chcesz być dobrze zrozumiałym, mów dokładnie o co chodzi”. Uczniowie z klasy 0b z wielkim skupieniem słuchali bajki i od teraz będą starały się dbać o to, co mówią. Zabawa ruchowa była inspirowana bajką.

Dziękujemy i czekamy na więcej opowiadań.❤

Opracowały:
        Wychowawcy klas 0a, 0b