• Dzień Tolerancji

• 22.11.2023 10:06
        • W związku z Dniem Tolerancji, obchodzonym 16 listopada, uczniowie klasy 2e spotkali się ze swoimi rówieśnikami z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie.
          Z nowo poznanymi kolegami, z równoległej klasy drugiej, uczestniczyli w warsztatach muzycznych, grali na instrumentach, a także wzięli udział w koncercie: Co brzmi w trzcinie? - zorganizowanym przez muzyków instrumentów dętych z Filharmonii Narodowej.

• Warsztaty kulinarne klasy 6f

• 21.11.2023 10:31
        • 20 listopada klasa 6f miała okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych. W trakcie warsztatów uczniowie przygotowali dwa dania: jedno wytrawne i jedno słodkie. Menu tego dnia obejmowało burgery wołowe z bułkami własnej roboty, a także tiramisu truskawkowe.
        • Próbne egzaminy ósmoklasisty

• 21.11.2023 13:51
        • W dniach 14-16 listopada w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy ósmoklasisty. Uczniowie mieli możliwość zweryfikowania swojej wiedzy i oswojenia się z formą egzaminu.
        • Spotkanie 2c z ratownikami medycznymi

• 17.11.2023 09:40
        • 6 oraz 7 listopada klasa 2c miała dwa spotkania z ratownikami medycznymi. Pierwszego dnia podczas zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Następnie nazajutrz mieli możliwość obejrzenia karetki pogotowia. Wchodzili do ambulansu, oglądali wnętrze pojazdu.