• Warsztaty z filcu w klasie 2g

• 06.12.2023 09:35
        • Uczniowie z klasy 2g wzięli udział w warsztatach z rękodzieła. Poznawali różne rodzaje filcu, jego struktury, wykorzystanie w praktyce. Podsumowaniem zajęć było ozdabianie nerek przez chłopców oraz torebek przez dziewczynki.
        • AKCJA CHARYTATYWNA Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA

• 06.12.2023 09:02
        • Już po raz drugi nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną, organizowaną przez fundację "Gdy liczy się czas".

Do końca listopada zbieraliśmy nowe maskotki, które trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych i na pewno wywołają masę uśmiechów!

• Mikołajkowe wyjście klasy 7c

• 05.12.2023 11:56
        • W tym roku Święty Mikołaj przygotował dla klasy 7c nietypowy prezent - wyprawę do kina i na kręgle. Ten wspaniały dzień rozpoczęliśmy od emocjonujących rozgrywek na kręgielni, następnie uczniowie wręczyli sobie prezenty, które sprawiły im wiele radości. Każdy był bardzo ciekawy, co jest w środku pięknie zapakowanych paczuszek. Wszystkie prezenty okazały się trafione.:)
        • Wizyta w Punkcie Zwrotnym

• 29.11.2023 13:39
        • 27.11 klasa 8c uczestniczyła w świetnych warsztatach dotyczących zero waste i mody cyrkularnej w nowym punkcie na mapie Warszawy - Punkcie Zwrotnym przy ul.Jagiellońskiej. Punkt Zwortny to nowoczesna przestrzeń pełna multimedialnych zagadek i wyzwań na czas, w której młodzież odkrywa tajemnice fast fashion. Uczniom z powodzeniem udało się uwolnić z proekologicznych escape roomów:)
        • Cyfrowa lekcja w 4C

• 29.11.2023 09:47
        • 14 listopada odbyła się wyjątkowa lekcja. Jak wskazuje sam skrót 4C, który łączy w sobie klasy czwarte oraz cyfryzację, przedstawiciele uczniów klas czwartych wzięli udział w cyfrowych zajęciach prowadzonych w Ministerstwie Cyfryzacji przy ulicy Królewskiej 27 w Warszawie.