• Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy

• 05.02.2024 09:30
        • 30 stycznia 2024 r. w klasie 3h odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.
          Poprowadziła je Pani Magdalena Górna - ratownik medyczny.
          Udzielenie pierwszej pomocy jest naszym obowiązkiem, jednak często w sytuacjach zagrożenia nie wiemy jak się zachować i jak pomóc osobie, która potrzebuje pomocy. Zazwyczaj boimy się lub nie posiadamy wystarczającej wiedzy i umiejętności.
        • Wycieczka do Sejmu kl. 3h

• 05.02.2024 09:46
        • 4 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 3h uczestniczyli w wycieczce do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.
          Zanim rozpoczęło się zwiedzanie Sejmu, zatrzymaliśmy się na chwilę pod Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego – znajdującym się naprzeciw kompleksu budynków Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

• Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

• 24.01.2024 09:56
        • Tuż przed świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedziła znana pisarka, pani Justyna Bednarek.
          Autorka uwielbianych przez dzieci książek gościła u nas dwa dni i spotkała się z większością klas 0- III. Dzieci z uwagą słuchały historii z życia autorki, zadawały ciekawe pytania.

• 08.01.2024 14:32
        • 22 grudnia, na hali sportowej, odbyły się szkolne jasełka w wykonaniu klasy 2f pod opieka wychowawczyni Sylwii Białapko. Dzieci ubrane w urokliwe stroje, zachwyciły wszystkich swoim zaangażowaniem i wielkim przejęciem. W sposób niezwykle autentyczny pokazały widzom historię Jezusa, Maryi i Józefa.
        • Świąteczne lekcje

• 08.01.2024 09:38
        • Pod koniec grudnia uczniowie klasy 4F uczestniczyli w świątecznej lekcji. Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami tego przedsięwzięcia były - pani Agnieszka Śledź oraz pani Joanna Szczepaniak.