• Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września

• 22.09.2022 13:55
        • Dzień Kropki to międzynarodowe święto polegające na aktywnej twórczości z wykorzystaniem ćwiczeń z kropką. W naszej szkole klasy piąte: 5b,5c,5e,5g na lekcjach matematyki bawiły się kropką w różnorodnych zadaniach m.in. kodowały według schematu, łączyły kropki od 1-10( wersja łatwiejsza), od 1-20 ( wersja trudniejsza), a także grały w gry strategiczne z wykorzystanem kropki .
        • 1a w Multicentrum

• 28.06.2022 09:33
        • Klasa 1a po raz pierwszy odwiedziła Multicentrum. Poznaliśmy zasady konstrukcji klockami K-nex oraz platformę edukacyjną Misia Bu.
        • Warsztaty 1b w Multicentrum

• 14.06.2022 09:44
        • Klasa Ib brała udział w cyklu warsztatów w Multicentrum na Białołęce, ostatnie warsztaty odbyły się 6 czerwca. Dzieci miały różnorodne zajęcia z grafiki komputerowej, przyrody i zajęcia konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków K’nex.

• Wycieczka do Stajni na Kępie w Skierdach

• 06.06.2022 17:52
        • W pochmurny poranek 27 maja klasy 2a i 2b pojechały na wycieczkę do Stajni na Kępie w miejscowości Skierdy niedaleko Warszawy. Uczniowie poznali maści koni, nazwy poszczególnych elementów uprzęży końskiej, zdobyli wiedzę jak siodła się konie i w jaki sposób należy o nie dbać i je pielęgnować.